Sensest

Sensest

Sense projekteerib ja toodab ainsana Eestis rahvusvaheliselt sertifitseeritud passiivmaju. Kasutatav kontseptsioon tugineb päikeseenergia nutikal käsitlemisel. Hoonete kavandamisel rakendame erinevaid simulatsioonarvutusi, pöörates tähelepanu suurele hulgale detailidele.

10 aasta arendustöö tulemusena oleme lahti mõtestanud energiatõhusa hoone toimimise kõik aspektid ja loonud sobiva kontseptsiooni.

Sense tehases välja töötatud puitelement lahendused tagavad hoonete valmimise kiiruse ja täpsuse. Maailmatasemel tööd kinnitab passiivmajanormist kaks korda parem mõõdetud õhupidavus.

Hea enesetunde ja tervise seisukohalt on suur tähtsus ruumi sisekliimal ja õhu kvaliteedil, mille tagamiseks kasutame oma hoonetes looduslikke materjale ja tõhusat ventilatsioonisüsteemi.

Üle kümne aasta pikkune arendustöö energiatõhusa ehituse valdkonnas on andnud meie spetsialistidele ainulaadsed oskused ja kogemused.  Selle tulemusena oleme ehitanud Eesti esimesed rahvusvaheliselt tunnustatud passiivmajad.

Sense hooneid seiratakse järjepidevalt Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli teadusuuringutes. Selle alusel kinnitame, et meie hoonetel on väga madal küttekulu ja nad on väga hea kvaliteediga.

Olete oodatud oma mõtetega meie juurde Tallinnas ja Tartus. Vaata lähemalt kontakti leheküljelt.

Sense OÜ näol on tegemist majatootjaga, keda võib Eesti kontekstis nimetada passiivmaja kontseptsiooni maaletoojaks. Eesti Puitmajaliidu ja -klastri korraldatud “Aasta Tehasemaja 2015″ konkursil pälvis ettevõte 34 võistlustöö hulgast energiatõhusaima hoone preemia. Sama uhket tulemust korrati ka 2016. aastal, mil Sense poolt Viljandimaale ehitatud eramu tunnistati taaskord konkurentsitult aasta energiatõhusaimaks hooneks. Sellise tulemuse tagavad vaid põhjalik tootearendus, kaasaegsed ehitusmaterjalid ja standardiseeritud ehitusprotsessid”.

Lauri Kivil, Eesti Puitmajaliit MTÜ